Reaktor X

ReaktorX

ReaktorX is a pre-acceleration program for first-time founders.

Applications to batch 4 are closed.

We’ll be opening applications to batch 5 in February 2019.

In the meantime, you can read the FAQ to learn more about the program.

FAQ

Recommended by

Konrad Latkowski

Snażyk Granicki

Kamila Sidor

Konrad Latkowski

Z prostego pomysłu na co-work powstało wspaniałe miejsce, które nie tylko daje możliwość pracy. Reaktor stał się mini HUBem łączącym ekosystem Warszawy, a czasem i szerzej - całej Polski, z innymi startupowymi miejscami na całym świecie. Nie tylko pod względem wymiany kontaktów, ale także wiedzy i doświadczenia. Brawo! Konrad Latkowski

Snażyk Granicki

Willa na ulicy Bohomolca 15 to bez wątpienia jedno z kluczowych miejsc na startupowej mapie Warszawy. Dzięki współpracy z Reaktor Warsaw mieliśmy okazję nawiązać wiele wspaniałych kontaktów biznesowych, a także poznaliśmy ludzi zarażających pasją oraz wiarą we własne możliwości. Zainteresowanie się organizowanymi przez zespół Reaktora wydarzeniami polecamy gorąco wszystkim osobom potrzebującym merytorycznego i profesjonalnego wsparcia w rozwijaniu swojego biznesu.

Kamila Sidor

Carrots Foundation

From day one Reaktor is an extraordinary place and an unique community for all kinds of startupers from wannabe to successful one. If you are a tech distruper your can find easily your species here!

Our partners